Servisní a instalační technik

Místo pracoviště

  • Karlovarský anebo Plzeňský kraj

Druh pracovního poměru
Moznost práce na plny úvazek nebo OSVČ.

Termín nástupu
ihned

Mzdové podmínky (brutto)
40 000 – 45 000 CZK připadne dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Instalace a servis zvukových zařízení a zařízení pro zobrazování videa.

Instalace a servis vnitřních zařízení pro výměnu chutí a vůní.

Práce se provádějí v interiéru. Technik navrhuje výběr vhodného zařízení a jeho umístění. Poté provede jeho instalaci. Práce proto vyžaduje kreativní myšlení a hledání řešení.

Prace vyžaduje cestovaní po přiděleném regionu České republiky a V přilehlém regionu Německa.

Benefity:

přidělené služební vozidlo,

mobilní telefon,

notebook,

flexibilní začátek/konec pracovní doby,

firemní akce,

individuální rozvržení pracovní doby,

samostatná organizace náplně práce,

pracovní oblečeni,

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro uchazeče se vzděláním

odborné vyučeni bez maturity

nadstavbové vzdělání/vyšší odborné vzdělání, elektrotechnické vzdělání je výhodou.

Vzdělaní v odbore

Elektrotechnik

Technik HW

Jazykové znalosti

Česky jazyk – rodily mluvčí,

Německý jazyk – Začátečník (A2)

Anglický jazyk – Výhodou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel – Základy
Microsoft Word – Základy
Microsoft Outlook – Základy

Vodičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ne

Osobnostní předpoklady a zručnosti

Kandidát musí být manuálně zručný, schopný samostatně řešit nepředvídané situace a cestovat k zákazníkovi za účelem instalace a servisních prací.

Požadujeme kultivované vystupování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

STORE MEDIA, lídr na trhu v oblasti rádia v obchodě, televize v obchodě a aromamarketingu. Díky našim spokojeným a prosperujícím klientům jsme dnes jedním z klíčových hráčů na poli senzorického marketingu ve střední Evropě. Naší hlavní činností je In-store rádio, Digital Signage a Aroma marketing.

In-store rádio – zajišťujeme a provozujeme hudební pořady vyráběné vždy pro konkrétního klienta na míru s možností vložení reklamních spotů.

Digital Signage – poskytujeme a provozujeme dynamická audiovizuální řešení POS prostřednictvím speciálních televizních obrazovek. Máme vlastní vývoj technologií pro In-store radio i Digital Signage.

Aroma marketing – poskytujeme poradenství i instalaci nejnovějších technologií v oblasti aroma marketingu. Aromatizujeme prostory obchodních center, bank, telekomunikačních operátorů, restaurací, hotelů, …

Najdete nás v obchodech, hotelech, nákupních centrech, bankách, kasinech a na mnoha dalších místech. Máme pobočky v Bratislavě, Praze a Vídni.

ZAŽIJTE S NÁMI SÍLU SMYSLOVÉHO MARKETINGU

Počet zaměstnancův

25-49 zaměstnancův

Kontakt

Personální odděleni
E-mail: poslat životopis

Bezplatná
konzultace

               Zavolejte nám     Pošlete nám email